Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:35:20
322706
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Phokaia, brąz, IV w. pne, Aw: Głowa kobiety w lewo, Rw: Głowa Gryfa w lewo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 13.1 mm, 1.95 g, patyna
Literatura: SNG Cop. 1032

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 144

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł