Grecja i posthellenistyczne, diobol, VI-V w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:35:00
322701
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Milet, diobol, VI-V w. pne, Aw: Lew w lewo z głową zwróconą do tyłu, Rw: Ornament w formie czterolistnego kwiatu wewnątrz kwadratu incusum
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 9.4 mm, 1.35 g
Literatura: Sear 3533, SNG Cop. 952

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 245

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  190 zł
7)  130 zł
8)  125 zł