Grecja i posthellenistyczne, brąz, 304-250 pne

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:32:20
322026
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, 304-250 pne, Aw: Głowa satyra w lewo, kontramarka z gwiazdą, Rw: Głowa lwa w lewo, w polach ΠΑΝ, kontramarka z kołczanem i łukiem
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 19.4 mm, 3.45 g, zielona patyna
Literatura: MacDonald 115, Anokhin 131

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 135

1)  24 zł