Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. III w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:31:40
322700
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Aeolis - Temnos, brąz, ok. III w. pne, Aw: Głowa brodatego Dionizosa w lewo, Rw: Kiść winogron, po bokach T - A
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 11.3 mm, 0.92 g, zielona patyna
Literatura: SNG Cop. 246-248

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 196

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł