Francja, asygnata na 125 liwrów, 28.9.1793

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 03-05-2021 18:00
Zakończenie: 13-05-2021 20:28:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:28:40
316950
Opis: Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 125 liwrów, 28.9.1793, seria 2478, numeracja 62, sucha pieczęć na stronie głównej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie i poziomie, ubytek papieru w centralnej części, minimalny ubytek lewego dolnego rogu
Literatura: Pick A74

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 118