Stany Zjednoczone Ameryki (USA), sztabka kolekcjonerska

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 22:08:40
320910
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), sztabka kolekcjonerska, Wawa, Colorado, The Centennial State, na obrzeżu nabite 1.000 GRAINS STERLING i cztery punce
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 66.64 g

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 241

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  210 zł
4)  165 zł
5)  120 zł