Polska, plakieta z Zamkiem Królewskim, XIX/XX w.

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 22:08:20
320888
Opis: Polska, plakieta z Zamkiem Królewskim, XIX/XX w., Widok Zamku Królewskiego ZAMEK KRÓLEWSKI, w kątach ornamenty roślinne
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cyna, 61.1 x 61.4 mm, 14.15 g, patyna

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 114

1)  32 zł
2)  30 zł