Austria, plakieta nagrodowa, 1905

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 22:08:00
320894
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), plakieta nagrodowa, 1905, Ołomuniec, Nagi sportowiec, z prawej sygnatura C. SPIKA OLMÜTZ, • HONOR - ARMIS • / • ARMA HONORI •, na stronie odwrotnej OFFIZIERSFECHTKLUB / OLMÜTZ, niżej skrzyżowan szpad i pałasz na których wieniec, niżej TURNIER / 1905
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 31.5 x 45.3 mm, 28.32 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 92

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  55 zł
4)  48 zł