Dewocjonalia, medal ze św. Franciszkiem

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 22:06:00
320891
Opis: Dewocjonalia, medal ze św. Franciszkiem, Półpostać św. Franciszka z Asyżu w lewo, z dłonią na księdze i czaszce, z prawej sygnatura, S. FRANCISCUS - ASSISIENSIS, na stronie odwrotnej dwie skrzyżowane dłonie na tle krzyża, niżej napis w siedmiu wersach, AUTOGRAPHUM SERVATUR ASSISII IN PATRIARCHALI BASILICA S. P. FRANCISCI
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 44.1 mm, 27.93 g, patyna

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 141

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  80 zł