Polska, medalik, 1861

Polska, medalik, 1861

Polska, medalik, 1861

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 22:05:40
320863
Opis: Polska, medalik, 1861, Matka Boska Częstochowska, niżej krzyż, korona cierniowa i gałązka palmowa, MATKO BROŃ! - 25-27. LUT. 8 KWIET. 1861, na stronie odwrotnej pod złamanym krzyżem Orzeł z krzyżem i gałązka palmową, OJCZE RATUJ - BOŻE ZBAW POLSKĘ!
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 17.7 x 26.0 mm, 2.58 g, patyna
Literatura: Rewoliński 1406 (R)

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 258

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  130 zł
4)  80 zł
5)  60 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  46 zł
9)  36 zł
10)  28 zł
11)  24 zł