Polska, medalik na pamiątkę zniszczenia mostu Poniatowskiego przez Rosjan, 1915

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 22:04:20
320907
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medalik na pamiątkę zniszczenia mostu Poniatowskiego przez Rosjan, 1915, Warszawa, Syrena z mieczem w lewo, MOST KS. JÓZEFA PONIATOWSKIEGO ZNISZCZ. PRZEZ USTĘPUJĄCE WOJSKA ROSYJSKIE / 5 SIERPNIA - 1915 ROKU, na stronie odwrotnej widok na zniszczony most, z lewej sygnatura J. KNEDLER, w odcinku WARSZAWA
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro ?, 28.6 mm, 8.93 g
Literatura: Strzałkowski 315 (R)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 208

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  150 zł
4)  100 zł
5)  55 zł
6)  40 zł
7)  40 zł
8)  36 zł
9)  30 zł