Polska, medalik na pamiątkę 85. rocznicy powstania listopadowego, 1915

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 22:04:00
320898
Opis: Polska - I wojna światowa (1914–1918), medalik na pamiątkę 85. rocznicy powstania listopadowego, 1915, Wieniec, z prawej sygnatura J.M., W 85 / ROCZNICĘ / LISTOPADOWEJ / REWOLUCJI / 29 LISTOPADA / 1830 R., na stronie odwrotnej Orzeł, na dole sygnatura J.M., BOŻE ZBAW POLSKĘ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 26.7 mm, 6.19 g
Literatura: Strzałkowski 318 (RR)

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 193

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  165 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  130 zł
7)  95 zł
8)  90 zł
9)  70 zł