Polska, Rosjanie Braciom Polakom, 1914

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 22:03:40
320901
Opis: Polska - Polska pod zaborami, Rosjanie Braciom Polakom, 1914, Petersburg, Stojący Rosjanin trzyma rękę na ramieniu siedzącego Polaka, w tle ВЪ / БРАТСКОМЪ / EДИНЕНІИ / СИЛА, wokół W BRATERSKIEJ ŁĄCZNOŚCI SIŁA - 1914, na stronie odwrotnej u góry Orzeł rosyjski a u dołu Orzeł polski, między nimi plakieta, na której РУССКІЕ / БРАТЬЯМЪ-ПОЛЯКАМЪ / ROSJANIE - BRACIOM / POLAKOM, na dole z prawej sygnatura A.ЖАКАРЪ
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 24.2 mm, 6.95 g, lakierowany
Literatura: Strzałkowski 276 (R)

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 229

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  46 zł
7)  34 zł
8)  32 zł
9)  30 zł