Polska, medalik na pamiątkę odsłonięcia Pomnika Grunwaldzkiego w Krakowie, 1910

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 22:02:00
320876
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medalik na pamiątkę odsłonięcia Pomnika Grunwaldzkiego w Krakowie, 1910, Postacie Władysława Jagiełły i księcia Witolda stojące przed poległym Krzyżakiem, z boków dwie tarcze herbowe, u góry 1410 - 1910, wyżej punca srebra, na stronie odwrotnej Pomnik Grunwaldzki w Krakowie, na dole POMNIK WŁ. JAGIEŁŁY W KRAKOWIE
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '900', 17.7 x 31.9 mm, 7.19 g, lekko przetarty

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 124

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  85 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  30 zł
7)  28 zł
8)  24 zł