Polska, medal z okazji 500. rocznicy bitwy pod Grunwaldem, 1910

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 22:01:40
320895
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal z okazji 500. rocznicy bitwy pod Grunwaldem, 1910, Dwa popiersia z tarczami herbowymi Polski i Litwy, KROL JAGIEŁŁO - W. K. WITOLD - 1410-1910, na stronie odwrotnej fragment sceny bitwy, wzorowany na obrazie Jana Matejki, niżej sygnatura K. CZAPLICKI, W 500. ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 28.4 mm, 9.13 g, czyszczony
Literatura: Strzałkowski 154

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 166

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  48 zł
5)  46 zł