Polska, pamiątkowy medalik, 1889 (?)

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:59:40
320899
Opis: Polska - Polska pod zaborami, pamiątkowy medalik, 1889 (?), Jasna Góra, niżej panorama Częstochowy (?), na stronie odwrotnej DYPLOM / UZNANIA / CZĘSTOCHOWA / 1\\9 R., niżej punca srebra, POLSKI ZWIĄZ. ZAW. ROB. PRZEM. ŻELAZNEGO
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.7 x 27.4 mm, 5.18 g

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 167

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  42 zł
4)  40 zł
5)  34 zł
6)  28 zł
7)  24 zł