Niemcy, 400. rocznica urodzin Marcina Lutra, 1883

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:59:00
320905
Opis: Niemcy, 400. rocznica urodzin Marcina Lutra, 1883, Norymberga, Popiersie marcina Lutra w prawo, na dole sygnatura LAUER, DOCTOR MARTIN LUTHER GEB: 1483 *GEST: 1546, na stronie odwrotnej anioł trzymający kartusz na którym krzyż, serce i róża, 400 JAHRIGE - LUTHER FEIER
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 30.4 mm, 9.05 g, patyna, niewielkie uderzenia przy krawędzi

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 79

1)  32 zł
2)  30 zł