Austria, medal na pamiątkę manewrów wojskowych na terenie górnych Węgier, 1911

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:58:20
320861
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), medal na pamiątkę manewrów wojskowych na terenie górnych Węgier, 1911, Wiedeń, Popiersie Franciszka Józefa lekko w prawo, na dole sygnatura W. PITTNER WIEN, I. FERENCZ - JÓZSEF, na stronie odwrotnej A FELSÖMAGYARORSZÁGI SZTROPKÓ - FELSÖVIZKÖZ MELLETTI KIRÁLYHADGYAKORLATOK EMLÉKEÜL 1911. SZEPTEMBER 12. / ZUR ERINNERUNG / AN DIE GROSSEN KAISERMANÖVER / IN OBERUNGARN / BEI SZTROPKÓ-FELSÖVIZKÖZ / AM 12. SEPTEMBER 1911
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 29.4 mm, 13.08 g, uderzenia przy dolnej krawędzi

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 220

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  38 zł