Polska, Odznaka Wzorowego Erkaemisty (odlew?), od 1953

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:57:20
322570
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Wzorowego Erkaemisty (odlew?), od 1953, Tarcza na której karabin maszynowy, wyżej WZOROWY / RKAEMISTA, na dole połowa koła zębatego, z którego wyrastają dwa kłosy zboża, na stonie odwrotnej nabita cyfra 1, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz bielony, 28.4 x 40.8 mm, 14.54 g
Literatura: Wełna Odznaki 193 (oryginał)

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 98

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  24 zł
4)  12 zł