Polska, Pamiątkowa odznaka 9 Batalionu Strzelców Flandryjskich, od 1946

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:57:00
322573
Opis: Polska - RP na Emigracji, Pamiątkowa odznaka 9 Batalionu Strzelców Flandryjskich, od 1946, Orzeł, w którego lewe skrzydło wkomponowany znak rozpoznawczy 1 Dywizji Pancernej, niżej 9B - SF, brak tarczy z herbem Belgii, na stronie odwrotnej nabity numer 1798, odznaka mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 32.0 x 54.5 mm, 22.67 g (z nakrętką), brak tarczy z herbem Belgii
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 473

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 159

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  75 zł
7)  65 zł