Polska, Odznaka Oficerska 78 Pułku Piechoty (wtórnik)

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:56:40
322571
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Odznaka Oficerska 78 Pułku Piechoty (wtórnik), Wielopromienna gwiazda, z boków której 10.IV. - 1920., na gwieździe tarcza, na której 78 P.P., z boków tarczy wieniec, nad nią Orzeł i dwa skrzyżowane miecze, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana Ł. Z. P. G. G. ŁÓDŹ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, emalia, 40.9 x 40.9 mm, 26.21 g, późniejszy wtórnik

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 175

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  38 zł
6)  36 zł