Polska, Odznaka Oficerska 20 Pułku Piechoty Ziemi Krakowskiej (wtórnik)

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:56:20
322572
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Odznaka Oficerska 20 Pułku Piechoty Ziemi Krakowskiej (wtórnik), Krzyż o załamanych końcach ramion, na ramionach 20 - P - P - ZK, na środku romb w którym widok Kopca Kościuszki na tle murów twierdzy Kraków, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana ZAKŁAD GRAWERSKO / JUBILERSKI / T. FILIPSKI / WILNO ZAMKOWA 6
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 38.8 x 49.9 mm, 21.30 g ( z nakrętką)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 183

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  38 zł
6)  36 zł