Polska, medal Dr. Henryk Gruber - Pierwszy Prezes Rady Banku, 1994

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:55:20
208561
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, medal Dr. Henryk Gruber - Pierwszy Prezes Rady Banku, 1994, Mennica Warszawska, Aw: Popiersie prezesa, u dołu legenda DR HENRYK GRUBER - PIERWSZY PREZES RADY BANKU, Rw: Budynek banku wśród drzew, z lewej strony ZASŁUŻONY DLA BANKU, u dołu BANK POLSKA KASA OPIEKI SA ROK ZAŁOŻENIA 1929
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 60 mm, 97.64 g, medal numerowany - 042 i cechowany (Ag925 i znak mennicy) na obrzeżu, miejscowa patyna, rzadki medal w czarnym pudełku
Literatura: Paszkowycz 78/94 - nie notuje w srebrze, MMP 93

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 256

1)  420 zł
2)  410 zł