Polska, 200. rocznica Konstytucji 3 Maja, 1991

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:55:00
320849
Opis: Polska - III RP po 1989, 200. rocznica Konstytucji 3 Maja, 1991, Łódź, Aw: Monogram Stanisława Poniatowskiego, z boków 17 - 91, Rw: 200 LAT / KONSTYTUCJI / 3 MAJA / ZSAE - PTAiN / ŁÓDŹ, na dole punca srebra i imiennik BK KZ
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '830', 43.0 x 42.4 mm, 22.84 g, prawdopodobny nakład 5 sztuk ( patrz WCN 20/947)

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 195

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł
9)  85 zł
10)  75 zł