Polska, medal, 1935

Polska, medal, 1935

Polska, medal, 1935

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:53:40
320869
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal, 1935, Warszawa, Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Postać Anioła z mieczem i tarczą, napis w otoku LIGA MORSKA I KOLONJALNA, na obrzeżu nabity znak mennicy i punca srebra, medal niesygnowany, projektu T. Breyera, wybity z okazji XV-lecia odzyskania dostępu do morza
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', 34.1 mm, 17.87 g, medal czyszczony
Literatura: Strzałkowski 763

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 120

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  85 zł
6)  70 zł
7)  65 zł