Polska, medal, 1935

Polska, medal, 1935

Polska, medal, 1935

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:53:20
320868
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal, 1935, Warszawa, Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Postać Anioła z mieczem i tarczą, napis w otoku LIGA MORSKA I KOLONJALNA, medal niesygnowany, projektu T. Breyera, wybity z okazji XV-lecia odzyskania dostępu do morza
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 34.0 mm, 13.61 g, patyna
Literatura: Strzałkowski 763

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 151

1)  80 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  48 zł
6)  46 zł
7)  44 zł
8)  40 zł
9)  38 zł