Polska, medal z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, 1929

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:53:00
320881
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, 1929, Warszawa, Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, wyżej Orzeł państwowy, w otoku POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA - POZNAŃ 1929 ROKU, Rw: Mapa Polski z naniesionymi miastami i siecią rzek, w otoku W DZIESIĄTĄ ROCZNICĘ ODRODZENIA POLSKI 1918-1928, niesygnowany medal projektu S.R.Koźbielewskiego
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 27.2 mm, 9.72 g
Literatura: Strzałkowski 630

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 112

1)  85 zł
2)  85 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  48 zł