Polska, medal nagrodowy, 1926

Polska, medal nagrodowy, 1926

Polska, medal nagrodowy, 1926

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:52:20
320855
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), medal nagrodowy, 1926, Orzeł z wieńcem przymocowanym na piersi, w wieńcu tarcza, na której dwie skrzyżowane strzelby i napis DOBREMU / STRZELCOWI,na stronie odwrotnej "WOLNOŚĆ" / ROK 1926, ZW. TOW. POWST. I WOJAKÓW - OKRĘG GRUDZIĄDZ
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 40.9 mm, 18.55 g, brak łącznika, uszkodzone obrzeże

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 178

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  55 zł
4)  36 zł
5)  24 zł