Polska, medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:51:40
320834
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917, Warszawa, Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki lekko w prawo, na dole sygnatura J.KNEDLER, TADEUSZ KOŚCIUSZKO *1746 +15–X. 1817., Rw: Sarkofag, obok stojąca kobieta z chłopcem całującym medalion, obok mężczyzna z pochodnią, na sarkofagu KOŚCI, POCHOWANY NA WAWELU 1817–1917
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro ?, 28.6 mm, 8.04 g
Literatura: Strzałkowski 404 (R)

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 131

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  110 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  65 zł