Polska, medal wybity na 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1916

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:51:20
320880
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal wybity na 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1916, Aw: Ukoronowana tarcza z herbem Królestwa Polskiego, WARSZAWA 1916 ROKU, Rw: W wieńcu napis w siedmiu wierszach: NA PAMIĄTKĘ WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCYI 3 GO MAJA 1791 R, sygnatura W.T.NUM. (Warszawskie Towarzystwo Numizmatyczne), na obrzeżu resztki napisu w języku rosyjskim
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.6 mm, 9.68 g
Literatura: Strzałkowski 340

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 313

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  320 zł
4)  250 zł
5)  240 zł
6)  210 zł
7)  200 zł
8)  155 zł
9)  130 zł
10)  120 zł
11)  115 zł
12)  110 zł
13)  105 zł
14)  100 zł
15)  95 zł
16)  80 zł
17)  70 zł
18)  60 zł