Polska, medalik na pamiątkę wkroczenia wojsk niemieckich do Warszawy, 1915

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:51:00
320900
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medalik na pamiątkę wkroczenia wojsk niemieckich do Warszawy, 1915, Norymberga, Germania z flagą Niemiec na tle Placu Zamkowego w Warszawie, na stronie odwrotnej dwie tarcze herbowe na postumencie, wyżej EINZUG IN / WARSCHAU / 5. VIII. 1915, na dole sygnatura CHR. LAUER NUERNBERG, na obrzeżu nabite SILBER 990
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro ?, 24.1 mm, 4.78 g, ślad po usuniętym łączniku, w dolnej części wybity otwór

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 258

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  140 zł
4)  60 zł
5)  30 zł
6)  28 zł
7)  24 zł
8)  22 zł
9)  20 zł
10)  18 zł
11)  16 zł