Polska, Rosjanie Braciom Polakom, 1914

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:50:40
320843
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), Rosjanie Braciom Polakom, 1914, Petersburg, Stojący Rosjanin trzyma rękę na ramieniu siedzącego Polaka, w tle ВЪ / БРАТСКОМЪ / EДИНЕНІИ / СИЛА, wokół W BRATERSKIEJ ŁĄCZNOŚCI SIŁA - 1914, na stronie odwrotnej u góry Orzeł rosyjski a u dołu Orzeł polski, między nimi plakieta, na której РУССКІЕ / БРАТЬЯМЪ-ПОЛЯКАМЪ / ROSJANIE - BRACIOM / POLAKOM, na dole z prawej sygnatura A.ЖАКАРЪ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 32.6 mm, 20.28 g
Literatura: Strzałkowski 276 (R)

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 152

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  310 zł
4)  300 zł
5)  195 zł
6)  190 zł
7)  185 zł
8)  180 zł