Polska, medal na 100. rocznicę bitwy pod Racławicami, 1894

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:49:40
320837
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal na 100. rocznicę bitwy pod Racławicami, 1894, Kraków, Aw: W kwadratowej ramce scena przysięgi wojska przed Kościuszką na Rynku Krakowskim, po bokach napis 1794 - 24. MARCA - 1894; Rw: Tadeusz Kościuszko szarżujący konno na czele kosynierów, w odcinku RACŁAWICE, medal projektu F. Wojtycha
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 29.8 mm, 10.64 g, patyna
Literatura: H-Cz. 10469 (tam w srebrze)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 146

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  200 zł
5)  155 zł
6)  130 zł
7)  125 zł
8)  120 zł