Polska, 100. rocznica Konstytucji 3 Maja, 1891

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:49:20
320842
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), 100. rocznica Konstytucji 3 Maja, 1891, Aw: Herb Rzeczypospolitej Trojga Narodów, ŚWIĘTA MIŁOŚCI KOCHANEJ OJCZYZNY / CZUJĄ CIĘ TYLKO UMYSŁY POCZCIWE - 3. MAJ 1791-1891, Rw: W wieńcu herb Rzeczypospolitej Obojga Narodów, na dole sygnatura A. SCHINDLER
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk ?, 31.0 mm, 11.35 g, ładnie zachowany
Literatura: Szyszko-Czyżak 153 (tam w srebrze)

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 33
Ilość odsłon: 328

1)  560 zł
2)  560 zł
3)  480 zł
4)  460 zł
5)  400 zł
6)  320 zł
7)  240 zł
8)  155 zł
9)  110 zł
10)  95 zł
11)  75 zł
12)  65 zł
13)  55 zł
14)  50 zł
15)  48 zł
16)  46 zł