Polska, medal na pamiątkę przeniesienia zwłok Adama Mickiewicza na Wawel, 1890

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:49:00
320841
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal na pamiątkę przeniesienia zwłok Adama Mickiewicza na Wawel, 1890, Kraków, Aw: Popiersie Adama Mickiewicza lekko w lewo, ADAM MICKIEWICZ - *1798 +1855 - 1890, wokół wieniec z czterema tarczmi herbowymi, Rw: Widok katedry wawelskiej, TO OBROŃCA-WSKRZESICIEL NARODU, w odcinku F.WOJTYCH KRAKÓW
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.3 mm, 19.05 g, patyna
Literatura: Szyszko-Czyżak 141

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 128

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  150 zł
5)  105 zł
6)  75 zł
7)  65 zł
8)  60 zł