Polska, Tadeusz Kościuszko (późniejszy odlew), 1818 (oryginał)

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:48:20
320835
Opis: Polska - XIX wiek, Tadeusz Kościuszko (późniejszy odlew), 1818 (oryginał), Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura CAUNOIS F., THADDEUS - KOSCIUSZKO., Rw: NATUS / AN. M . DCC. XLVI. / SIECHNOWIEZ DUCAT. / LITHAVIÆ IN POLONIA / OBIIT / AN. M. DCCC. XVII. / SERIES NUMISMATICA / UNIVERSALIS VIRORUM ILLUSTRIUM / M. DCCC. XVIII. / DURAND EDIDIT
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: żelazo lane, 40.2 mm, 30.76 g, medal wykonany w hucie Białogon
Literatura: Szysko-Cyżak 21 (oryginał)

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 129

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  42 zł