Polska, żeton na pamiątkę zaślubin Marii Leszczyńskiej z Ludwikiem XV, 1725

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:47:40
320883
Opis: Polska - August II Mocny (1697–1733), żeton na pamiątkę zaślubin Marii Leszczyńskiej z Ludwikiem XV, 1725, Berlin, Aw: Pod koroną dwie uściśnięte dłonie nad postumentem z godłem Francji, u góry FRANCORVM FELICITAS, w odcinku BERLIN 1725 i sygnatura M, Rw: W wieńcu napis MATRIMONIO LVDOVICI XV ET PRINCIPIS MARIAE, w odcinku COMES A ROTEN= / BOURG GALLIÆ ORATORl
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.9 mm, 6.27 g
Literatura: F.u.S. 3860, H-Cz. 2747 (R1), Raczyński 461

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 164

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  400 zł
4)  260 zł
5)  190 zł
6)  120 zł
7)  100 zł