Włochy, medalik pamiątkowy, 1929

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:46:40
320903
Opis: Włochy - Wiktor Emanuel III (1900–1946), medalik pamiątkowy, 1929, Głowa władcy w prawo, niżej sygnatura S.J., VITTORIO EMANUELE III RE D'ITALIA, na stronie odwrotnej rózgi liktorskie, z prawej 1879 / 1923 / A • VII •, na dole punca 800, • SOC • OPERAIA M. S. VITT. EMANUELE III • MARINO
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', 23.5 mm, 4.79 g

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 65

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł
4)  26 zł