Rosja, medal pamiątkowy Wszechrosyjskiej Wystawy w Moskwie, 1882

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:46:20
322663
Opis: Rosja - Aleksander III (1881–1894), medal pamiątkowy Wszechrosyjskiej Wystawy w Moskwie, 1882, Aw: W weińcu medalion, w którym popiersie Aleksandra III w prawo, НМПЕРАТОР - AЛЕКСАНДРЪ III, na dole sygnatura Л. ШТЕИНМАНЪ P. Rw: Kobieta w rosyjskim stroju, siedząca w prawo, wsparta na globusie, wokół niej symbole nauki, przemysłu i sztuki, na dole sygnatura C. BAЖEHИНЪ, ВЪ ПАМЯТЪ ВСЕРОССІЙСКОЙ ВЫСТАКИ ВЪ МОСКВЪ 1882 Г.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 46.9 mm, 43.89 g, zacięcie przy krawędzi awersu
Literatura: Diakov 930.5

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 211

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  230 zł
6)  190 zł
7)  180 zł