Niemcy, medal nagrodowy

Niemcy, medal nagrodowy

Niemcy, medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:45:40
320884
Opis: Niemcy, medal nagrodowy, Aw: Flora rozsypująca nasiona, w tle rośliny ozdobne, na dole sygnatura G. LOOS DIR. - F. PFEUFFER F., Rw: Wieniec z płodów rolnych w którym FÜR / VERDIENST- / VOLLE / LEISTUNGEN / IM / GARTENBAU
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 30.6 mm, 11.47 g, pięknie zachowany

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 121

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  46 zł