Niemcy, medal pamiątkowy, 1846

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:44:40
320890
Opis: Niemcy - Saksonia, medal pamiątkowy, 1846, Aw: Popiersie Marcina Lutra w lewo, niżej sygnatura LOOS DIR., DOCTOR MARTIN LUTHER / GEB. D. 10 NOV. 1483 - GEST. D. 18 FEBR. 1546, Rw: ZUR / GEDAECHTNISSFEIER / DES / 18 FEBRUAR 1846 / IN / WITTENBERG, EINE VESTE BURG IST UNSER GOTT!
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 42.4 mm, 37.34 g, patyna

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 119

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł