Niemcy, medal na pamiątkę złotych godów, 1918

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:44:20
320885
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik III (1913–1918), medal na pamiątkę złotych godów, 1918, Monachium, Aw: Głowy Ludwika III i Marii Teresy w prawo, niżej WEIHNACHTEN 1918, Rw: Dwie ukoronowane tarcze herbowe, nad nimi ZUR / ERINNERUNG / AN DIE / GOLDENE HOCHZEIT / 20 • FEBR • 1918, na odle sygnatura A. B.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: żelazo, 38.0 mm, 20.19 g

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 114

1)  46 zł