Szkocja, 2 pensy (turner), bez daty

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:41:40
322512
Opis: Szkocja - Karol I 1625 - 1649, 2 pensy (turner), bez daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: S. 5599

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 260

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  50 zł
7)  34 zł
8)  30 zł