Niemcy, 3 marki, 1931 A

Niemcy, 3 marki, 1931 A

Niemcy, 3 marki, 1931 A

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:33:20
322566
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 3 marki, 1931 A, Berlin, 300. rocznica odbudowy Magdeburga / Zum 300. Jahrestag des Brands von Magdeburg
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: bardzo rzadka moneta (nakład nieznany) wybita stemplami lustrzynami, niewielkie uszkodzenie rantu
Literatura: AKS 89, Jaeger 347 - ale stemple zwykłe, KM 72

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 142

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł