Cesarstwo Niemieckie, zestaw 3 x 1 marka

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:32:40
322575
Opis: Cesarstwo Niemieckie, zestaw 3 x 1 marka, w skład zestawu wchodzą roczniki 1914 A, 1915 A, 1915 J
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, razem 3 sztuki, czyszczone, miejscowa patyna
Literatura: AKS 2, Jaeger 17

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 77

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  40 zł
5)  34 zł
6)  30 zł