Niemcy, 2 marki, 1913

Niemcy, 2 marki, 1913

Niemcy, 2 marki, 1913

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:31:00
322576
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 2 marki, 1913, Berlin, 100-lecie Bitwy Narodów (Bitwy pod Lipskiem)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: AKS 140, Jaeger 109

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 178

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  75 zł
8)  70 zł
9)  60 zł