Niemcy, oficjalna kopia klipy guldena miejskiego, 1704 (oryginał)

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:29:20
320877
Opis: Niemcy - Ulm- miasto, oficjalna kopia klipy guldena miejskiego, 1704 (oryginał), Aw: herb miasta, MONETA ARGENT REIP VLMENSIS, Rw: Dwugłowy Orzeł, DA PACEM NOBIS DOMINE 1704, na dole punca srebra
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '835', 35.0 x 35.0 mm, 8.35 g

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 237

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  36 zł
4)  28 zł
5)  24 zł