Niemcy, talar, 1806 SGH

Niemcy, talar, 1806 SGH

Niemcy, talar, 1806 SGH

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:28:40
322364
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1763–1806), talar, 1806 SGH, Drezno
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Kahnt 1093, Davenport 850, Buck 226, Thun 289

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 232

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  370 zł
4)  350 zł
5)  300 zł
6)  290 zł
7)  280 zł
8)  260 zł
9)  175 zł
10)  165 zł
11)  155 zł