Niemcy, szeląg, 1797 E

Niemcy, szeląg, 1797 E

Niemcy, szeląg, 1797 E

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:26:20
320405
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm II (1786–1797), szeląg, 1797 E, Królewiec
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: delikatnie gięty, patyna
Literatura: Neumann 23

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 104

1)  18 zł
2)  16 zł