Niemcy, 16 gute groszy, 1821

Niemcy, 16 gute groszy, 1821

Niemcy, 16 gute groszy, 1821

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:23:40
322561
Opis: Niemcy - Brunszwik-Calenberg-Hannover - Jerzy IV (1820–1830), 16 gute groszy, 1821, Clausthal
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: AKS 35e, Welter 3013, Kahnt 204

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 136

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  370 zł